| fullmoon a întrebat:

Domnilor ce ar putea face ca va mai ganditi la o femeie dupa 10 ani in care nu ati mai vazut-o? si de ce i-ati cere sa o revedeti? raspunsurile doamnelor si domnisoarelor care au sfaturi de dat sunt binevenite...

Răspuns Câştigător
| litlleangel a răspuns:

Ooooooo, deam asta este iubirea vietii tale, daca timp de 3 ani, nu vezi o persoana si inca te gindesti la ea, si o iubesti, inseamna ca este iubirea vietii tale.

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Din dorul de respectiva persoana. un ajutor venit din partea ei.etc.etc