| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru femei. Tot vad reelsuri in care cate un baiat e inselat / parasit / refuzat etc. de o femeie, replici ca "welcome to gym bro" si din alea. Eu nu inteleg, oamenii aia chiar isi imagineaza ca la alea le pasa sau le va mai pasa vreodata de existenta lor? Nu inteleg ce filme isi dau unii, ca plang femeile in hohote dupa ei isi fac ei muschi? Oricum o femeie poate sa gaseasca inca 10 cu muschi cand vrea muschii ei, ca femeie poti gasi oricand la orice ora orice barbat doresti, ca disperati is multi. Nu zic, e bine sa faci sport dar nu in scopuri din astea.

Ce vreau sa intreb, pe bune acum, intrebare pentru femei. Sincer v-ar pasa de asa ceva ca se apuca ala de sala? Sau sunt doar niste vise frumoase in care traiesc unii care isi dau prea multa importanta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit, ca nu ne pasa de muschii baietilor, aia este doar in imaginata lor de oameni limitati mental.

Ne intereseaza inteligenta lor, prezentarea generala, felul de a se comporta fata de noi, felul de fii sincer, respectuos, fidel, felul de a vorbi, de a se imbraca... dar nu muschii!

| Holiday a răspuns:

"...o femeie poate sa gaseasca inca 10 cu muschi cand vrea muschii ei"
"ca femeie poti gasi oricand la orice ora orice barbat doresti"

Pornesti de la premize gresite, drept urmare ajungi la concluzii gresite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai scris asta dar scriu din nou pentru tine că ai spus dacă MIȘCHII contează pentru femei.

CITEȘTE BINE DE 100 DE ORI CE AM SCRIS AICI.

Un bărbat FRUMOS cum crezi tu că sunt bărbații frumoși NU îi vor femeile cum crezi tu.

EXEMPLU ca să înțelegi.

Un bărbat ca ăsta NU îl vor femeile și NU îl bagă în seamă dacă îl văd așa.

https://i.pinimg.com/736x/69/0e/f5/690ef51544f5cd4c7a596116dfcb2b40.jpg

Dar EXACT bărbatul ăla dacă se ÎMBRACĂ ca ăsta are COADĂ de femei frumoase după el care își ARUNCĂ chiloții de pe ele imediat și SAR pe bărbat să facă sex cu el.

Se și BAT FIZIC 2 femei frumoase care să facă ea sex cu un bărbat așa și bărbatul RÂDE de ele.

https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2021/09/politist-sb.jpg

DECI - NU contează la un bărbat nici FRUMUSEȚEA nici MUȘCHII de pe el nici BANII că nici o femeie NU OBSERVĂ un bărbat frumos cum crezi tu și gata să facă sex imediat cu el.

CONTEAZĂ cum este îmbrăcat bărbatul și ce este bărbatul ăla frumos ca să se și BATĂ FIZIC femeile frumoase pe el.