| ClipaSchimbarii a întrebat:

Am revenit cu inca o intrebare de rahat. De ce mi-e frica de femei? Cand stau langa o femeie ma gandesc numai la sex si mi se face frica cand vorbeste. Ma apuca si tremuratul. De ce?

Răspuns Câştigător
| curiosul122 a răspuns:

Nu ti-e frica, asta este un fel de fobie care se numeste in ceva de ben 'emotiofemininfobie', ai emotii la femei.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti mascul,la ce zeus ai vrea sa te gandesti? la dumnezeu,la babe,la maicute de la manastire,e ceva normal, si eu ma gandesc la sex daca si arata bine,nu isi nega sexualitatea,multi din ziua de azi neaga asta si ajung in lista prieteniei, ca fata crede ca esti o fetita masculina, gay daca vede ca tu i vorbesti ca o fata, sunt emoti, bea o bere sa prinzi putere, nu prea multe ca cazi sub masa la picioarele ei ))))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pe unii cand se gandesc la babe ii apuca mai rau trepidatiile Radoiului laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza e ca eu am baut bere sa ma x cu una mai uratica apoi am mai baut si am dormit de tot ))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama laughing Ti.e frică pentru ca nu esti in stare de Nimic, nici măcar sa.ti controlezi emoțiile, nu stiu cati ani ai, 13, 14? Doamnee

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar sta langa o domniță ca tine cred si eu ca i-ar fi frica. Adica sa-i zica pe față ce i-ai zis tu si sa mai si râdă de el. Pur si simplu sunt barbati care vor sa aiba prietene dar sunt prea rușinoși si timizi ca sa le bage in seamă. De ce ti se pare atat de anormal?

| ClipaSchimbarii explică (pentru anonim_4396):

Nasol ca am 19...

| Elide a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Pentru ca nu are "tragere de inima"pentru Nimic,asta e viața, o iei ca atare, știți sa faci fața bine, daca Nu, ai murit

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Elide):

Pai in cazul asta il poti ajuta. Esti femeie, puteai sa-i zici "stai linistit ca femeile sunt si ele oameni si n-o sa te manance". Tu ai fost indiferenta si ai ras de el. Daca nu-l ajuta nimeni, singur n-o sa aiba motivatia sa faca ceva si o sa ramana asa. Merita indiferenta pentru asta?

| Elide a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Cand pui anumite întrebări penibile,e normal sa atragi tot felul de păreri, si oamenii pot reactiona cum vor ei, daca nu se ajuta singur, nu.l ajuta nimeni, crede-mă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia spune-mi si mie, din punctul tau de vedere, cum este o panarama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă spun verde.n fața asta nu inseamna ca sunt panarama, Doamne, dar adevărul doare uneori, si uite asa sunteti voi frustrați și disperați, nu aveti cu ce ataca o femeie

| Dervbt a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce adevar doare ma? Mi-ai spus mie ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentu ca nu te pierzi in ochii ei. Ci in sânii ei.

| curiosul122 a răspuns:

Ai un fel de fobie, insa nu exista, este asemanatoare, 'emotionfemininofobie'. Emotii la persoane feminine, incearca sa rezolvi pe aici: https://www.youtube.com/watch?v=cgKQKNjZ2X4. Nu stiu daca e sigur.