| Lyanna a întrebat:

Intrebare pentru fete: La ce varsta ati avut primul iubit? Cum a fost prima voastra relatie? Vreau raspunsuri reale, nu sa spuneti ca ati fost cu unu din Cuba sau Jamaica.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 ani am avut primul meu prieten.
Prima mea relatie a fost frumoasa.Am invatat multe de la elsadalaturi de el am invatat ce inseamna cu adevarat cuvantul"iubire".Am trecut prin multe impreuna, am intampinat multe piedici dar am rezistat si totul a fost bine.Am fost un an impreunahappy.Un an plin de clipe, momente minunate.Mi-as fi dorit sa dureze la infinitv dar din pacate nu a fost asasad. La scurt dupa ce am implinit un an el a pus punct relatiei si fiecare a luat-o pe drumul luisadAm pierdut persoana care imi completa viata, persoana la care zambeam doar cand ii vedeam si ii auzeam numelelove struck, persoana pentru care as fi fost in stare de oricesad.
Au trecut 2 saptamani de la despartire dar niciodata nu il voi uita.Mereu va ramane in inima si in sufletul meu oricat mi-ar fi de greusad

| IubesteEa a răspuns (pentru mihaelaa18):

Povestea ta m-a facut sa plangcrying

| mihaelaa18 a răspuns (pentru IubesteEa):

sad

9 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

La 17. A fost relativ bine.Nu eram suficienti de maturi inca.Dar, frumos in rest.

| Xenaaaa a răspuns:

Pai primul iubit serios l.am avut la 12 ani, el era mai mare cu 3 ani.am fost impreuna 2 lunihappy a fost fff frumos, dar iti zic cu sinceritate ca nu a fost prima mea dragoste.nu e adevarat'primul iubit, prima dragoste'.de abia la 14 ani m.am indragostit in totalitate si sunt fericita.cat despre prima relatie, a fost ok, el mi.a deschis noi orizonturi si m.a invatat bineinteles ce este acela'sarut'.

| AliGab a răspuns:

La 16 ani. A durat 2 luni dar nu am tinut la el. Prima dragoste adevarata a fost pe la 19 ani happy

| ℓαυяα a răspuns:

La 15 ani. a fost frumos, dar n-a durat prea mult laughing (parca 2 saptamani thinking )

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Prima relatie a fost la 12 ani si o luna. A fost cat de cat ok, dar nu prea ne vedeam. Nici macar nu ne-am sarut sau ne-am pupat... Sper ca stii diferenta dintre sarut si pupic. El era cu un an mai mic decat mine, si era mai timid. Nu a durat relatia decat o luna. Dar sincera sa fiu, a insemnat ceva pentru mine, dar nu chiar atat de mult ca relatia mea prezenta.

| Alejandra4785 a răspuns:

La 12 ani