| Ada_2475 a întrebat:

La ce varsta at avut primul/prima voastra prieten/a(iubit/a)?big grin Funda

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

La 14 ani:X nu te grabii ai timp :X nu zic ca e bine fara dar uneorii chiar e foarte bine fara prieten sper sa dai de unu detreaba sa nu suferi din dragoste ce`l mai naspa si dureroasa chestie in adolescenta ii at cand suferi dupa un baiat fara minte care nu stie sa aprecieze ce simnti pentru el asta este baietii!laughing

7 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Nu mai stiu ce varsta aveam dar stiu ca eram in clasa a-3-a; X; X.

| BomBonika_9617 a răspuns:

La 13 ani :p apr 14hee hee tu cati ani ai big grin? si cand vr sa ai iubit?happylove struck

| Ramona3766 a răspuns:

La 13 ani, tare dulce si inocent. Insa in ziua de azi am vazut fetite pana in clasa a 4'a, care nu stiu inca nici sa scrie corect cu cate-un prietenas. Nu stiu in ce directie ne indreptam thinking

| JustMe_8472 a răspuns:

La 11 ani

| EdYtZuU12 a răspuns:

La 14 ani da-mi funda

| lesea14 a răspuns:

La 13 ani... fundita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani. Îmi lipsea capul cu desăvârșire.