| zuzuliana a întrebat:

Intrebari pentru baieti: 1. ce va atrage la prima vedere la o fata? 2. ce va face sa va indragostiti de ea? 3. dar in club cum va atrage atentia o fata? 4. ce parere aveti despre fetele care sunt ele prima data interesate de voi? va rog raspundeti la aceste intrebari...kiss

26 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

1. eu prima oara ma uit la fundul unei fete daca e in raza de actiunehee hee; daca nu ochii.
2.ca sa ajung sa ma atraga si sa ma indragostesc trebuie sa si deschida gura si atunci imi dau seama ce hram poarta. e important sa vad cum se exprima ce nivel de inteligenta are, cat de sensibila e.
3. in club probabil tot fundul tongue si felul cum se misca.
4.imi place ca o fata sa se araate interesata de mine, atunci fac pe inabordabilul si de ecle mai multe ori asta incita fetele. e strategia preferata d emine pentru a agatawinking

| nicoleta_5825 a răspuns:

JULII, NU STIU DACA MAI AVEM VREUN BAIAT, CRED CA AU ADORMIT TOTI.

| Daniel TM a răspuns:

Prima data ma atrage daca e draguta, ea ma face sa ma indragostesc de ea prin felul sau de a fi prin caracterul sau. In cluburi nu merg. Nu am o parere proasta despre o fata care este interesata prima de un baiat, la urma urmei cineva trebuie sa aiba curaj sa faca primul pas, nu conteaza care dintre ei, baiatul sau fata.

| simpluEu. a răspuns:

1. fundul
2.zambetul
3. miscarile
4. o parere foarte buna... mie unu imi place cand ma agata o fata...sa zicem ca ma simt mai importantbig grin

| sergiu2525 a răspuns:

1sanii sau fundul daca are.2.daca o sa port un dialog cu ea o sa-mi dau seama daca e de gasca sau e `buna`dar proasta, inteligenta sau isteata.3.miscari de dans si indrazneala.4.nu ma pricep

| Xulescu_6752 a răspuns:

1.Formelerolling on the floor
2.Atitudinea
3.Sa fie frumoasa, dar sa nu para c*rva
4.Nu-i nimic rau, daca sunt frumoaserolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima vedere o fata trebuie sa fi dtagutza. felul ei de a fi comportamentu si cam atat. Simplu ma uit daca e profitoare daca nu e poate... Ce parere sa am eu zic ca pana la orma trebuie sa fie cineva interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima vedere este ca este frumoasa ca e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data la o fata ma atrage fundul, mersul, modul cum se comporta si ochii. Ce ne face sa ne indragostim de o tipa... hmmm... onoarea noastra masculina, modul ca prietenii vor fi gelosi daca tipa arata bine si cam atat. In club e mult mai greu, acolo toate tipele sunt imbracate in rochite, pantofi cu tocuri, rujate, aranjate bine de tot, insa cel mai mult o fata imi atrage atentia cand danseaza big grin. Fetele care sunt prima data interesate de mine, le iubesc happy. Sloganul meu preferat, din Marin Preda "Cel mai iubit dintre pamanteni" - "daca dragoste nu e, nimic nu e".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.sa fie in primul rand frumoasa si desteapta.2.frumusetea.3.nujtiu in orice fel.4.sunt niste fete dragute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.sa fie frumoasa si desteapta 2.frumusetea 3.cu orice gest placut 4.sunt daragute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iubesc fete adica pe una ale pe andreea pe casy... sonia...pe multe si am foarte multe gagici adica si pe poate noah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iubesc fete adica pe una ale pe andreea pe casy ... sonia...pe multe si am foarte multe gagici adica si pe poate noah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul frumusetea trece prin fata mea buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul. totul frumusetea. sa danseze frumos la bara. buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma atrage felul cum se comporta sa nu fie vulgara. Sa stie sa vorbeaca cu cei din jur. Sa fie frumoasa bine inteles.Asta ma face sa ma indragostesc de o fata ...si sa nu fie sfanta filofteialaughingdaca ma intelegeti ce vreau sa spun.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1=daca este frumoasa si inteligenta. 2=sa o vad in fiecare zi si sa vb cu mine despre lucruri normale, 3=pai ce sa afc daca arata bine si toate alea ma bag... 4 =pai bv lor au gusturi bune,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zuzu nu stiu ce sa zic dar nai vazut ca din ultimul timp fetele se cearta pentru baieti si baieti se iubesc intre iei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul si sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce neaparat fundul trebuie sa fie atragator pentru baieti...si felul care se porta fata ca daca e prosta degeaba e '''buna'' cum spun baieti...asa ca trebuie sa fie si desteapta dar tot odata si frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proasta si miloaga sa te caci in gura lui mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Frumusetea
2. Atitudinea
3. Cum danseza si cat de bine arata la corp
4. Sunt fete istete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie deshteapta si indrazneatsa

| afrodita a răspuns:

Iti spun eu, daca'i dotata fata le atrage privirile dintr-un milion de pitipoance. 2Poi ti, am spu daca are cur si tate imediat; 3Cum danseaza si daca da din ce are; 4 Sunt multumiti, ca ii scuteste de otreaba si sunt mandrii ca lor le. a placut de eiwinking

| afrodita a răspuns:

Ti spun eu, daca'i dotata fata le atrage privirile dintr-un milion de pitipoance. 2Poi ti, am spu daca are cur si tate imediat; 3Cum danseaza si daca da din ce are; 4 Sunt multumiti, ca ii scuteste de otreaba si sunt mandrii ca lor le. a placut de eiwinking