| AndyDeea a întrebat:

Intrebari pentru fete:

1. Cum va doriti sa fie iubitul vostru?
2. Cum este iubitul vostru?
3. Cum v-a cucerit?
4. Cum vreti sa fiti cucerite?

14 răspunsuri:
| iulicika1414 a răspuns:

1. As dori sa fie romantic, destept, si sa ma iubeasca asa cum sint
2.este asa cum mi-am dorit happy ma bucur nespus ca il am,este romantic, cuminte, ma iubeste si il iubesc, si asta conteaza
3.ooo asta buna intrebare.am invatat cu el intr-o scoala,nu prea comunicam ambii,asa doar prieteni din scoala ne consideram, asta a fost pina cind s-a intimplat sa se mute clasele, si.am nimerit linga clasa lui,nu stiam ca are facebook,si cum toti sint mai timizi,totul a inceput pe facebook,am inceput sa vorbim,ne programam intilniri,si am ajuns sa ma intilnesc cu el, sincera sa fiu de multe ori ne-am certat, dar...acum merge totul bine, ma bucur ca de un an si jumatate imi merge bine cu el!
4.eeeheheheh cum vreau eu,nimeni nu vrea, mai bine nu spun a mai citi cineva si s-ar gindi sa ma cucereasca big grin, in fine.imi place sa fie intr-o camera,cu o masa si un pat,romantic,fara luminari,cu petale,de trandafir rosu si alb, sa fie noapte afara, si baiatul desigur sa imi placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Afectos si intelegator.
2. Neexistent.
3. Pai nu exista laughing.
4. Cu romantism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa fie frumos (cu ochi caprui sau albastrii si saten ),intelegator, pasional, sexy, putin copilaros.Prietenul meu e rabdator cu mine atunci cand am toane,imi explica anumite lucruri cum numai el stie,ma alinta,ma iubeste enorm, imi zameste frumos si dulce, ma saruta tandru.Cucerirea a fost una soc:ma jucam intr-o excursie cu un amic, eram foarte apropiati si dupa ce ne giugiuleam ne bateam (mici copilarii). Cand amicul meu a vorbit la telefon cu actualul el (iubitul meu) ma injurat rau de tot.Cand am ajuns acasa s-a pus in genunchi si si-a cerut scuze.L-am iertat si peste o luna de vb zilnik pe mess ne-am combinat. Vreau sa fiu cucerita facandu-mi complimente frumoase, incurajanduma, facand gesturi adolescentine si sa ma surprinda cu un sarut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Andreea; eu nu sunt fată,dar trebuie să-ti raspund,pentru că m-a rugat prietena mea,care tocmai ce-a vazut intrebarea și fiind pe fugă (lucrează de noapte) a lasat pe mine sarcina asta; adică atunci când a ieșit pe ușă a strigat :*vezi,nu uita! gunoiul, aspiratorul, ciorbă de perișoare și raspunsul pe TPU pentru AndyDeea! s-a înțeles?*; deci:1-ea si-ar dori ca iubitul ei să fie frumos,inteligent,bogat și să aibă o afacere puternică,apoi să fie romantic, educat, cu simțul umorului etc! bun; 2-iubitul ei sunt eu! eu n-am serviciu pentru că s-a făcut o restructurare și au ramas cei mai buni; în rest am toate celelalte calități; nu e ea aici, că ti-ar povesti; 3-am cucerit-o... pe net(e adevărat că m-ai infloream chestiile pe care i le spunem, dar asta e!); și 4- ea spune că dacă aș merge și eu la lucru, s-ar indrăgosti pentru a doua oara de mine!(adică asta bănuiesc că a vrut să spună; de fapt cuvintele ei au fost:*ori te duci la muncă, ori mă lași dracului in pace!*); in fine; deci eu mi-am facut datoria.

| faaalyoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tare e rasp tau laughing)

| faaalyoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca rspunsul la intrebare l-ai scris dupa ce ti-ai terminat celelalte sarcini? k vad k rasp l-ai dat la 00:53?
ma gandeam si eu fara sa par indiscreta. unde ar muncii prietena ta.si sa plece la munk asa trz?(e tura de noapte da nu de la ora asta)

| anonim_4396 a răspuns (pentru faaalyoana):

Despre unde lucreaza iubita mea,chiar am în plan să povestesc într-o întrebare de-a mea viitoare; dacă ai citit pe la mine pe acolo,s-ar putea să întelegi ce pun la cale,iar dacă nu,sper să prinzi postarea mea de mâine; apropo de răspunsuri,am văzut o parte dintre ale tale,și trebuie să recunosc ca unele sunt destul de directe,ceea ce poate că nu e prea rău,având in vedere și calitatea intrebărilor respective; deci e binișor; chiar mă gândeam să mă inspir de pe la tine,și să mai folosesc și eu niște expresii mai noi, cum ar fi de pildă *boschet*, de care uitasem cu desăvârșire! mersi frumos și de aprecieri! pa-pa!

| faaalyoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca n-am un vocabular urat de obicei...
si chiar nu inteleg de ce ar trebui sa ramai surprins ca am folosit niste cuvintzele pe care multi dintre noi le mai skpam...
sa inteleg k nu injuri niciodata si nu folosesti niciodata o expresie de asta la nervi!?
sincer nu te credddddddddd
imi cer scuze daca te-a suparat cu ceva comentariul meu de dinainte

| faaalyoana a răspuns (pentru faaalyoana):

In viziunea ta crezi ca ai anumite abilitati de a exploata mintile oamenilor de pe aici...am citit ceva pe la tine.
Ti-ai creat viata ta, lumea ta?
Vrei sa te joci la propriu cu atentia, campul vizual si concentrarea mentala a oamenilor care vizioneaza intrebarile si raspunsurile tale.
Mi se pare ciudata placerea asta a ta.
papa domnul magicianlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru faaalyoana):

în primul rând,draga mea,nu m-ai supărat cu nimic,în al doilea rând,dacă spui că ai citit din ce scriu eu pe aici,probabil că ai văzut cam ce vocabular bogat am și eu; in ceea ce privește *plăcerea mea de a mă juca...*,cred că te înșeli,eu doar mă distrez pe-aici,și încerc,în același timp,să-i bine-dispun și pe *cititorii mei*; dar, comentariul tău este interesant, și chiar mi-a plăcut! poate mai vorbim; mersi și pentru răspunsul l-a întrebarea mea ultimă! papa ochi frumoși!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Interesant.
2. Inexistent.
3. Într-un mod interesant.
4. Cu armată cu tot.

| pufyy a răspuns:

Iubitul meu...mi'as dori sa fie romantic,sa stie sa ma tina langa el(nu pentru ca as fi parasutalaughing,doar ca'mi doresc sa stie sa mentina relatia),sa ma alinte,sa respecte, sa ma inteleaga, sa ma iubeasca (normal). offff ar fi multe de spus despre cum as vrea sa fie iubitul meu.a si sa fie frumos big grin...
cum este iubitul meu? nu am iubitsad.iar fostul nu era asa cum mi'as fi dorit.insa ma consolez cu motto'ul meu "fat-frumos trebuie sa apara...la un moment dat" big grin.
cum vreau sa fiu cucerita? poate ca sunt prea visatoare laughinginsa nu vreau sa ma cucereasca dupa anume caracteristici insa mi'as dori laughingsa ma "ciocnesc" cu el pe strada si sa realizez "el este fat-frumos pe care'l astept"...
stiu ca m-am uitat la multe telenovele insa nu cred ca cer prea mult big grin
aaa si chiar daca am folosit "laughing"nu am glumit, chiar am vorbit serios big grin
noapte buna!
fundita?
big grin

| Ava1231 a răspuns (pentru pufyy):

L ai mai gasit?

| JuliaR a răspuns:

1. Mi-as dori ca iubitul meu sa fie un baiat cu simtul umorului, sa arate bine, sa fie tandru, calm, cu picioarele pe pamant (sa ma aduca si pe mine) intelegaator. sa ma respecte, sa aiba incredere in mine si sa-mi acorde o oarecare doza de libertate.
2. Iubitul meu e genul de baiat care mie chiar imi place, si pentru ca imi place, inseamna ca se incadreaza in preferintele mele.
3. Habar n-am laughing m-a atras pentru ca e extrem de haios, mi-a vorbit si s-a comportat frumos cu mine si ceea ce m-a atras cel mai tare la el e ca a fost primul baiat care a reusit sa vorbeasca mai mult decat mine la prima intalnire si sa ma faca sa-l ascult.
Si 4... n-am visat niciodata la cavaleri venind pe cai albi cu un trandafir in dinti, asa ca o intalnire linistita in care sa imi povesteasca despre el, cu o cafea bauta la mine acasa, un sarut si apoi inca 20 e perfect.
Numai bine!