| MissEmma a întrebat:

Am doua intrebari.

Pentru baieti: Cum v-ati cucerit iubitele?

Pentru fete: Cum ati fost cucerite de catre iubiti?

13 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Hehe, intr-un vis frumos de primavara happy, Dar tu?

| MissEmma explică (pentru Vrajitor):

Sa ma faca sa rad, sa fie desptet si dragut. Curajos.

| MMihai a răspuns:

După niște greșeli inerente, de la început, m-am orientat spre femei dornice de viață sexuală.
În acest fel, nu mai aveam de „cucerit redute ", că am abordat „ redute dornice să se predea și să se lase cucerite", și am fost parțial mai câștigat, sub aspectul de a nu pierde timp, „ cucerind redute", care să opună, o minimă rezistență, eventualului cuceritor.

Nu mai sunt de fel convins, că fata din poza aia urmează să împlinească 22 de ani pe 15.04, și m-ai păcălit cu poza aia, că nu m-am obosit să citesc ce scria sus și la ce site-uri ajungeai.

De fapt ai și șters întrebarea legată, de fata aia.

Ai asaltat site-ul cu întrebări, pe care ți le-ai șters, (sau care au fost raportate de alții și șterse de cei ce se ocupă de site.)

După multitudinea de întrebări postate de tine azi ori ai făcut-o la mișto, ori și tu ești o „ redută foarte dornică să se predea și să se lase cucerită", dacă chiar are cui, să se să se lase cucerită.

Am pierdut timp, cu răspunsurile date, la întrebările, pe care ți le-ai șters.

Nu sunt bețiv, adică nu consum de loc băuturi alcoolice,-- la 16-17 ani, am promis cuiva, care dădea să moară, că nu mai pun gura pe băutură -- și parțial m-am ținut de cuvânt cât am putut, că au mai fost situații, în care au insistat să beau și eu.
Eu care nu le aveam cu băutura aveam și o scârbă teribilă pentru consumatorii de alcoolice.
De la băutură m-am certat definitiv că foștii socrii, că ei au insistat să beau că ce fel de bărbat sunt eu care nu beau...și de astea.
Nevastă-mea a insistat să beau și fiind beat le-am spus tot ce gândeam despre ei... și care nu le erau foarte favorabile.
I-am spus soacrei că este o putoare neisprăvită, care a lăsat-o pe mă-sa să gătească și nici la vârsta ei nu știe să gătească și care bagă sare, piper și alte condimente cu pumnul etc.
Că fata lor nu avea de la cine să învețe să gătească, că nevastă-mea, știe mult mai bine să gătească decât ea, dar că a învățat să gătească făcând experiențe de gătit pe banii mei și pe stomacul meu, în ultimii 3 ani, că nu eram să arunc ce a gătit ea.
Că tot mâncăm cu noduri, tot ce gătea ea, dar că îi ziceam că îmi place foarte mult, așa de încurajare, dacă tot dădusem bani pe materia primă, nu eram nebun să arunc mâncarea, etc.
Lui i-am explicat că este un bețiv nenorocit, pe care cred îl ling câinii prin șanțuri, că nu îmi convine să îmi las nevasta cu ei, că dacă conduce el beat mașina, o să fiu prea repede văduv șamd.
Că un câine cu demnitate, nici nu ar linge un bețiv așa scârbos, ca el, etc.

Nevastă-mea știa că nu am o părere teribil de bună despre ei, că i-am spus că o bat dacă aflu că bea cot la cot cu cei doi bețivi, și că ăștia sunt și gata, dar nu știa nici ea exact, ce gândeam eu, de fapt, despre părinții ei.
Am spus atunci și niște treburi care nu trebuia să le spun, la adresa ei, care treburi au deranjat-o, „ că din așa părinți, așa copil" șamd.
Ea mi-a povestit, după divorț, toate astea.
Nefiind învățat cu băutura, m-am îmbătat foarte repede și „a vorbit gura fără mine".
După asta, ș-au pus fata, să divorțeze de mine.
De fapt am greșit că nu mi-am salvat căsnicia sau că nu am acceptat după divorț, să ne recăsătorim din nou.
Dacă făceam așa, azi nu eram singur și nu scriam prostii pe TPU.ro.

Nu sunt mincinos, dar fumez, deci cam ăsta sunt.

| Woodenpints91 a răspuns:

I-am aratat că pot să beau 2 beri într-un minut, s-a umezit toată şi a sărit pe mine.

| MissEmma explică (pentru Woodenpints91):

Poti sa dai raspunsuri in care iti folosesti creireul un pic? Imi place ca esti glumet dar uneori vreau si seriozitatea.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MissEmma):

Chiar pot să beau 2 beri într-un minut straight face

| MissEmma explică (pentru Woodenpints91):

Da te cred ca poti sa bei doua beri intr-un minut dar ce proasta gasesti tu sa se uite la tine ca ai baut doua beri intr-un minut. Sa fata aceea nu era om si te referi la alatceva.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MissEmma):

De ce proastă? Tu ce aşteptări ai de la un mascul de sex coios?

| MissEmma explică (pentru Woodenpints91):

Am alte pretentii de la baieti. Pe mine nu ma cucereste un baiat daca a baut doua beri intr-un minut. Sa iti spun ce ma intereseaza la un baiat : destept, glumet, dragut, curajos. Nu imi place sa fie fumator, betivan, mincinos, si ma enerveaza sa se dea mai smecheras decat e. Oricum bravo tie ca ai gasit o fata care sa se uite la tine pentru doua beri.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MissEmma):

laughing
inteligenţa ta mă uimeşte. eşti unică

| Vrajitor a răspuns (pentru MissEmma):

Sincer, credeam ca aveam o sansa, dar din pacate am totul dar nimic... happy Vestea proasta ce-ti poate strica seara este ca sunt fumator. ^_^. Well, succes cu Fat-frumos-miraculos, ps: daca ar avea si frate, fa-mi cunostinta cu el. am o sora care cauta de 10 ani acelasi lucru! Kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns (pentru claudiu2386):

Eram maiestru jedi. Mai am până acolo.