| OanaMariaG a întrebat:

Iubitu meu trece printr-o perioada grea, a avut o pierdere in familie, cum pot sai fiu alaturi daca eu nu ma simt bine la o astfel de eveniment.si mai tot timpul acum este cu familia lui si de mine a cam uitat, sau vorbim destul de rar.cum pot sa-l ajut daca nu pot sa fiu langa el? ast sfaturi

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Sprijină-l moral şi nu te supăra dacă acum nu prea mai are timp de tine. Înţelege-l şi pe el; şi tu ai fi la el.
Şi explică-i că nu îţi plac astfel de evenimente, nu se va supăra. Sau, încearcă să fii lângă el chiar dacă te indispune să participi la aşa ceva.
Baftă!

1 răspuns:
| Neimportant a răspuns:

În această perioadă în care a avut o pierdere în familie ar trebui să îl susţii. Fii lângă acest băiat deşi nu prea îţi plac aceste evenimente, el o să vadă că te interesează şi aşa poţi să vorbeşti şi mai mult cu el. happy