| teutzyka a întrebat:

Imi placea de un baiat si una dintre cele mai bune prietene ale mele s a combinat cu el nestiind ca mie imi place de el. Ea nu tzinea mai deloc la el si el tot imi batea apropouri ca ma place si eu ii spuneam sa se gandeasca la prietena lui si el s a despartit de ea...
Prietena lui in aceeasi zi s a combinat cu cel mai bun prieten al lui (ei 2 fiind in aceeasi clasa si cei mai buni pr) si mia sp ca nu il mai intereseaza fostul
Eu tot mai tin la el si acum am devenit si mai apropiati dar nu stiu ce sa fac avand in vedere ca si eu sunt in clasa cu fata aceea si suntem ft bune prietene...
Voi ce ma sfatuitzi sa fac sa ma combin sau sa il resping pe fostul prietenei mele? argumentati raspunsul

Multumesc anticipat:X

Răspuns Câştigător
| DamaAzu a răspuns:

Daca tu il iubesti si si el tine la tine, iar pe prietena ta nu o mai intereseaza de el ati putea discuta si daca tot vreti sa fiti impreuna nu ezita sa ii zici... daca prieten ta chiar tine la tine si sunteti BFF nu cred c ar avea o problema cu asta(din moment ce ea nu il placealove struck)
Succes si chiar imi doresc sa fii fericit cu ellove struck
fundita:Xbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| seby19 a răspuns:

Nu te mai gandi asa mult la binele altora. Gandeste-te si la tine.
Tipa a fost cu el si s-au despartit. In plus este interesata de altul.
Da-i batai si zi-i ca vrei sa incepeti o relatie. Punct.

| Monyka_4278 a răspuns:

Eu cred ca mai intai trebuie sa te gandesti la tine.la ce simti tu pentru acel baiat iar daca intr-adevar si el tine la tine nu mai amana ca nu cumva sa il pierzi de tot.bafta.sa fii iubita!