| RavenHolmes80 a întrebat:

Iubitul meu e din alt oraș și pe 10 ianuarie este ziua lui și voiam să mă duc la el și stau peste noapte la el,doar că mama lui știe că suntem doar prieteni si nu e acord decât dacă vorbește cu mama și mama nu știe despre asta și nici dacă ar ști nu m-ar lăsa, este plecata în alt oraș iar eu stau singura și chiar voiam să stau peste noapte cu iubitul meu ..la hotel nu putem sta pentru că suntem minori ..nici la prietenii lui, el nu poate veni la mine pentru că nu îl lasă.Ce am putea face?

8 răspunsuri:
| xzawn17 a răspuns:

Ei bine Relatiile de la distanta nu prea sunt atat de bune vorbeste cu parintii tai sa te lase sa te duci la iubitul tau, cine stie poate te lasa macar incerci.

| rtpq a răspuns:

Dacă stai singură poate veni la tine iar o alternativă la hoteluri ar fi booking găsiți un apartament acolo și nu vă întreabă nimeni dacă sunteți minori. Cred că puteți merge chiar la hotel chiar dacă sunteți minori.

| gigite a răspuns:

Sa asculti de mama ta, si da-mi fundita promisa;

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru gigite):

Trebuie sa ceara permisiunea mamei daca vor sa si-o puna?

| Andreeush a răspuns:

Cât de bine îl cunoști?

| RavenHolmes80 explică (pentru rtpq):

Nu cred că primesc minori acele hoteluri

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

Te duci la el si de ziua lui ii faci un cadou: il freci pana scoti tot albusul din el. Il exorcizezi!