| habibi2012 a întrebat:

Iubitul meu este arab are 37 ani iar eu am 15 ani ne iubim foarte mult vrem sa ne mutam impreuna parinti mei sunt de acord si tine foarte mult la el. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| sylvyu99 a răspuns:

Pai success cu el daca nu te lasa parinti era alceva dar daca te lasa si tine foarte mult la el si tu chiar al iubesti este bine succes amandoi

90 răspunsuri:
| mariana80 a răspuns:

Draga mea Sorina, iti dau un sfat sa iti continui studiile si sa iti vezi de viata ta.Iti vorbesc din suflet am avut o relatie traumatizanta cu un arab, mai precis algerian.Am locuit cu el si am suferit foarte mult.Am trecut la religia musulmana imi faceam rugaciunile de cinci ori pe zi, nu ieseam din casa fara el cu toate ca locuiam in Franta si nu aveam dreptul nici sa muncesc bineinteles.Am ramas insarcinata, a inceput sa ma neglijeze, pleca fara sa stiu nimic de el cate doua zile. Daca il intrebam de ce se poarta asa ma intreba ce imi lipseste cu toate astea nu imi oferea nimic decat casa masa si cam atat.De la barbatul iubitor si atent am ajuns la concluzia ca iubesc un monstru.Am intrat in depresie insarcinata fiind imi spunea ca dorm ca o vaca eu ca nu imi cere de fapt sarcina ca imi este rau tot timpul. Cand aveam doua luni de sarcina a decis ca mai bine copilul il duce la mama lui in Algeria sa il creasca ca eu nu sunt in stare.A devenit violent am pierdut copilul iar dupa ce am iesit din spital am fost dusa direct la autocar sa plec in Romania.Relatiile cu parintii nu mai sunt la fel de bune.De atunci nici un semn macar sa ma intrebe cum ma simt Eu zic sa te gandesti de doua ori inainte.