| ZeroIdeiDăNume a întrebat:

Heii...happy. Salut TPU! Cn imi da cel mai superb status/uri de prietenie adevarata primeste o funda >: (azi este ziua celei mai bune prietene ale melehee hee. si vreau sa fac un colaj de poze si langa sa scriu un mesaj sau o propozitie frumoasa despre prietenie )...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
Nu sunt singura in ploaie si vanth'tongueam cea mai buna prietena de pe pamant:X

Un carbune aprins poate fi stinsbig grinO prietenie adevarata nu se stinge niciodatabig grin

Prietenia nu se scrie pe o foaie de hartie ci pe'o inima curata ca sa nu fie uitata!

prietena mea>big grin

| mihamihaela1234 a răspuns:

*Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

*Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)
*Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei.
*Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.

*Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

*Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.
*Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...

| Gumadependenta a răspuns:

Ea e pentru mine acolo mereu
, ea e pentru mine acolo la bine si la greu...
cand sunt trista ea ma invata sa zambesc
cand mi-este greu fara ea sa rad.nu reusesc...
Atunci cand sunt singura ea imi este aproape...
Pot conta pe ea la orice ora din noapte
Ea imi readuce zambetul pe buze cand sunt suparata
Ea este "prietenia adevarata"... by mybig hug 4 youwinking la multi ani din partea mea...

| theonlyexception a răspuns:

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
Sper ca. ti place =]

| byankabyankabyankabyanka a răspuns:

Cred ca euhee hee elena intra in biserica mihai ii pune piedica popa striga din altar"boule nu fii magar"