| PufoseniaDF a întrebat:

L:a ce varsta ati avut prima "intalnire"? La ce varsta ati avut pimul sarut cu o persoana de sex opus? Care este varsta potrivita, dupa parerea voastra, pentru a incepe practicarea acestor placeri?

13 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Eu la 12 laughing sarut, si intalnire pe la 13-14.Ai timp stai linistitahappy

| andreeavesman a răspuns:

Draga larisa sau deea, cum zici tu...este o intrebare foarte buna.Am auzit spunandu-se daca nu pe la 12 sau 13 ani atunci cand? la 70? Ei bine nu este corect.Traieste-ti copilaria asa ca mine.Nu te lasa convinsa de anturajul tau

| AndaDaniela a răspuns:

laughingCred ca de la 14 ani in suslaughing...

| Blackyuu a răspuns:

Eu am 15 fara o luna si putin. Dar nu am "practicat" nici intalnirea, nici sarutul. Eu una cred ca varsta potrivita este cea de 16 ani.

| ThisGirlHere a răspuns:

Eu cred ca aceste "placeri" nu ar trebui sa aiba varsta. Afectiunea pe care i-o porti unei persoane de sex opus si de care ajungi sa te indragostesti nu are criterii asa ca de ce ar avea sarutul sau prima intalnire?! Ele vin de la sine si nu trebuie influentate intr-un fel sau altul. Toate la timpul lor! Succes! happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
prima intalnire 17 ani si tot atunci a venit si primul sarut.
in ziua de azi fiecare e dornic sa inceapa cat mai devreme..de parca s-ar iesi la pensie.hee hee
Sarbatori Pascale fericite langa cei dragihappy

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut. Persoanele serioase îşi dau întâlniri atunci când doresc să cunoască pe cineva mai bine şi să se căsătorească, nu de dragul distracţiei cum fac unii tineri de azi.
De aceea, răspunsul la întrebarea ta este: 1. depinde cât de serios priveşti aceste lucruri şi 2. cât de curând vrei să te căsătoreşti. Cele bune!

| PufoseniaDF explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

Am 12 ani! nici nu se pune vorba de casatorie laughing)

| Draquila a răspuns:

De la 10 ani primul sărut (ne mai prosteam și noi) și prima întâlnire la 14 ani. :]

| JustDeedee a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 15 ani, la fel si prima intalnire. Varsta potrivita mi se pare ca ar fi la 15-16 ani.Totusi nu cred ca pierzi nimic, cel putin mie asa mi se pare. Bine, poate pierzi niste lacrimi, dar in rest nimic.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns (pentru PufoseniaDF):

Atunci exista multe lucruri care te pot face fericita, nu neaparat intalnirile.

| PufoseniaDF explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

Eu eram doar curioasa, nimic altceva.