| AnonimA7419 a întrebat:

L-am prins pe sotul meu cu amanta in patul conjugal. M-a batut, mi-a invenetit ochii si m-a aruncat pe scari. Ca pot sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine te crede?
Eu nu, TPU a devenit locul copiilor frustrati jucatori de GTA V care proiecteaza in realitatea lor falsa, proiectia creierului lor prafuit de energizante si jocuri pe PC
Cu alte cuvinte trolli!
Mai era unul acum o perioada care confunda realitatea cu ce rahat juca el acolo.

| Violleta2022 a răspuns:

1. Urgent mergi la un medic legist, pentru certificat medico-legal
2. Politie, pentru plangere
3. Tribunal - pentru divort

| TheGentleman a răspuns:

Trolache, puteai să te bagi la un 3some și era toata lumea fericită :-))

ce scenariu ieftin

| KovacsB a răspuns:

Sa-ti mai faci un cont si sa mai indrugi alta tampenie.

| AnonimA7419 explică:

Multumesc pentru suportul acordat atat aici cat si prin mesaje in special utilizatorului tunoi88.
Au existat si magari probabil batausi cu rvari carora le doresc sa aiba parte de vagaboande in rol de neveste.
Am iesit din comunitate.
Va pup.

| Miruna333 a răspuns (pentru AnonimA7419):

Faci un bine tuturor. Multumim