| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare formulată în stilul lui VerginicaVacaGrasa, dar serioasă. big grin

Dragi femei/bărbați, ce ați face dacă ați afla că în absența voastră din căminul conjugal (timp de câteva zile), soțul/soția și-a adus la voi acasă amanta/amantul de a cărei existență nu stiati, au făcut sex în patul in care dormiți, ea/el și-a făcut duș in baia voastră, v-a folosit samponul și loțiunile de baie?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Probabil ar ieși scandal, dar eu nu cred ca as avea vreodată acest gen de soț. Ar face multe gafe din care sa și demaște predispoziția la înșelat, prostia, intențiile, as intui pana sa se ajungă acolo ca e genul acesta de om. Genul de bărbat sau femeie care face asta, are o relație (căsnicie) probabil de ani de zile, rece și prefăcuta, formala. Amândoi se complac din diverse motive, sau au o educație anume sau sunt preocupați de multe alte lucruri și când descoperă sunt "șocați", dar cred ca analizând nu ar trebui sa fie șocați. Nu oricine ar face ce ai descris tu, sunt câțiva dar la care cred ca te poți aștepta.

18 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Intrebare: sotia mea ce are...amant sau amanta?

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Amant.

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa...in cazu' asta e deranj mare! happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sens are intrebarae ta, odata ce nu face nici un sens, fiindca sotul/sotia NU se stie daca a fost sau nu cineva in patul conjugal.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș întreba-o dacă s-a simțit bine, dacă a fost fericită, căci momentele fericite sunt rare în viața asta.

| dullcat a răspuns:

Care este scopul in a prelua intrebarile altora? Vad ca devine o moda.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Nu e preluată, doar seamănă ca mod de formulare.
Nu a fost cu intenția de a se asemăna, ci când am formulat-o și scris-o, mi-am dat seama că seamănă cu cele ale lui Verginică. big grin

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu ar indrazni sa imi foloseasca samponul si produsele de baie, pentru ca nu folosesc din alea conventionale si toate arata ca niste sapunuri.Altcineva din exterior nu ar sti care e care.De exemplu, prea putine persoane folosesc sampon solid sau pasta de dinti sub forma de sapun.

Lenjeria de pat se doneaza la adaposturile de animale sau la cabinetele veterinare.Relatia cu partenerul se rupe.Simplu.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Extraordinar, îți dai seama! Orice om sănătos la cap s-ar simți bine în această situație!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutare, depinde foarte mult şi de gradul de toleranţă pe care îl manifestă o persoană. Recunosc că eu personal m-aş enerva în situaţia de faţă (cei drept toţi am face asta), dar nu m-aş grăbi să bag divorţ, în schimb aş purta o discuţie cu soţia legat de asta. Dacă se va mai repeta încă o dată, atunci cred că îţi dai seama ce se întâmplă...

| AndreiS25 a răspuns:

Sincer nu știu întreabă-l pe Smiley cresc ca el a luat-o de soție pana la urma big grin

| DoamnaLalea a răspuns:

Îi *** în cap și samponul și lenjeria unde s-au călărit și loțiuni și tot laughing
Îi dau șlapii și sa meargă după aia sa folosească la alta casă șampoane si alte lenjerii laughing

| Yuki0799 a răspuns:

Dacă nevastamea ar avea un amant aș face o cu amantul. Că vreau și eu să aflu de ce ea îl consideră pe el mai bun în pat că mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Yuki0799 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Nu, mă antrenez ca să nu fac aceleași greșeli în pat cu următoarea.

Răspuns utilizator avertizat
| Yuki0799 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Știu asta deja și de abia aștept. N-am cu ce să mă joc, aș încerca să-mi bag bormașina acolo, e greu să găsești homosexuali în România

Răspuns utilizator avertizat