| anonim_4396 a întrebat:

Cum considerați un bărbat sau o femeie care își aduce amanta/amantul noaptea acasă la el/ea să facă sex în patul conjugal cat timp soția/soțul e plecat/ă din oraș?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

E strict alegerea lui/ei. Ce consideram unii dintre noi ca fiind aiurea, alte persoane pot considera asta ceva normal, sau chiar bine. Sunt in lumea asta oameni casatoriti care au fiecare cate un amant/a doar pentru fantezii sexuale. fiind constienti de amantul/a celuilalt partener.

20 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Amantalac, inselat, curvaraseala, cum altfel l-ai putea considera?
Dezgustator chiar!

| dullcat a răspuns:

Nu ai mai pus intrebarea asta?

| relian a răspuns:

Te gindesti sa o faci cu unu insurat si vrei sa stii daca e bine sa mergi la ala acasa, cand nevastasa nu-i? e bun si asa rau, sxexu e sex, ce mai conteaza unde faci, du-te fa, poate asa te mai linistesti si tu, zilnic pui atitea intebari legate de sex, de atunci erai deja satula, daca te apucai de unu laughing

| minrest a răspuns:

Ii consider excitati.

| Holiday a răspuns:

Care e diferenta dintre "noaptea" si "ziua"?

| Hyperion7 a răspuns:

De prost gust happy
Daca îți arde de senzații tari,macar ai pic de respect față de persoana cu care ești împreună,nu foarte mult din moment ce o înșeli,dar totuși!
Mai mult de atât, persoanele care fac astfel de chestii,ori nu le duc capul,ori nu știu ce e cu eihappy
Ideea e sa fie ceva discret,așa tu,venind cu altcineva acasă,nu e evident că vecinii se vor sesiza si ii vor aduce la cunoștință persoanei în cauză?
Daca tot înșeală,macar sa o facă smart,ce naiba?big grin
Mai trist e că înșeală,ca na, nu îți mai place mutra unui om, de ce nu-i zici in fata? Până la urmă nu mai stai cu stres, nici tu, nici x și așa lumea ar fi un loc mai bun, însă multi prefera să umble cu cioara vopsita și apoi plâng că li s-a năruit viațahappy

| Emma30555 a răspuns:

Prostie, risc inutil. Probabil nu au bani de hotel, munte, mare, sau sunt și zgârciți pe lângă faptul ca sunt limitați atât financiar cât intelectual. Sa te duci acasă cu amantul/amanta, sa riști sa te vadă vecinii sa rada de tine și sa te bârfească, sa riști sa vina acasă partenerul, e prea jenant, și degradant. Dacă tot ești genul asta măcar fa o departe de casa, job, și alte locuri unde ești cunoscut și respectat dacă ești cât de cât respectat. E degradant și pentru amant sau amanta, măcar dacă tot e o atracție sau ce e, sa fie frumos într un loc intim doar pentru ei, lucrurile astea nu se amesteca oricum e degradant sa ai amanta, amant dar măcar sa ai puțin respect de sine, puțin creier.

| blackann a răspuns:

Un mu*st, bro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

C*rvari!
De ce trebuie neaparat sa-ti inseli sotul / sotia daca ai tot ce trebuie acasa si daca totul e ok in relatia de casnicie?
Si chiar daca nu e totul roz mereu - inseamna ca trebuie neaparat sa-ti inseli partenerul / partenera?! ( O asfel de gandire mi se pare josnica... )

Si daca tot se intampla... de ce trebuie sa fie taman in casa si patul conjugal al cuplului casatorit?
E cumva fantezia ta?
Caci mai pusesesi pe aici intrebari chiar asemanatoare despre diverse fantezii ale tale...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In plus, stii ca o asfel de fantezie pusa in practica poate fi chiar periculoasa? happy

Imi povestise o femeie mai demult cum si-a prins sotul cu amanta la ei in casa, dezgoliti in timp ce se " iubeau", fiind o femeie cu " sange in vene " a sarit direct la atac pe ea pocnind-o bine in cap cu o gheata si dand-o afara goala din casa spre deliciul vecinilor laughing.

Vrei si esti absolut gata sa experientezi o situatie asemanatoare? happy
Mai gandeste-te de doua ori daca vrei sa stici casa cuiva, s-ar putea sa nu iasa bine -... pentru tine!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu înțeleg de ce te adresezi la persoana mea. Nu sunt fanteziile mele, sunt pure întrebări IPOTETICE.

Încetează să-ți mai dai aere de superioritate legat de persoana mea, cum că m-ai cunoaște sau m-ai citi. Nici în procent de 0.1% nu mă cunoști.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma adresam la persoana ta, te intrebam!
Si la ce anume te referi?!? Cum anume imi dau aere de superioritate la adresa ta?
Nu inteleg de ce te superi asa daca cineva te intreaba ce e real din ce intrebi si ce e pura fantezie sau situatie ipotetica cum zici tu happy?
Poti sa explici?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am de ce să dau explicații unui anonim pe internet.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prea multe intrebari ipotetice ai happy

| nyoentox2002 a răspuns:

S-a plictisit de ea și vrea și altceva

| Sistemulxxl a răspuns:

Sunt super. Asa procedez eu.

| Quassaar a răspuns:

Pentru o relație sănătoasă este chiar indicat?

| GeorgeCazan a răspuns:

Femeie numai tâmpenii îți trec prin căpșorul ăla; ba sex cu amanta/amantul în patul conjugal, ba sex oral, ba finalizări pe sâni și pe fată...
Ești cumva actrița porno sau model OF și ai rămas fără scenarii?