| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani trebuie sa am un iubit? fundita :*

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

La orice varsta trebuie sa ai un iubit, in copilarie un iubit tata si o iubita mama, mai apoi un iubit nebunatic care sa te poarte printre stele, dupa aceea un iubit cald si intelegator cu care sa-ti intemeiezi familia, apoi iubitii copii, la batranete iubitii nepotii... si de la inceputul vietii pana la sfarsitul ei, pe Iubitul Isus.
Pacea Domnului

| Adredemesconf a răspuns:

Pai cam peste 12 oricum...

| Petronela a răspuns:

Dupa 14 ani

| Serena1993 a răspuns:

Dupa 14 ani sigur kiss

| BUlululica a răspuns:

Dupa parerea mea 13-14 dar nu va fi mare lucru

| Gabriela01 a răspuns:

Pe la 16 ani. e cel mai bine.la 13 ani. e o prostie sincer.nici la 16 nu e cine stie e ce dar totusi.si prieten poti sa ai de la 10 ani laughing dar fara prostioare.ma intelegi. bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai un iubit ar fi bine sa existe in viata ta pe la varsta de 14 ani in sus. de atunci esti adolescenta si de atunci poti sa gandesti mai bine ce e bine pentru tine si ce nu. de la acea varsta stii cum sa abordezi un baiat. fundita?batting eyelashes

| 100 a răspuns:

Dragostea nu are VARSTA!
... dar totusi cred ca pe la 16-17 ani laughing

| BuBu_7744 a răspuns:

Nu conteaza varsta, eu am avut "prieten" de la gradinitza.fiecare varsta are nebuniile ei, si e frumos sa simti ceva pentru cinvea, indiferent de varsta. marea problema e sa nu suferi, in rest e totul f frumos! succes.:* fundita?batting eyelashes