| LanguageMaster a întrebat:

La facultate studenții foarte deştepţi îi bagă în seamă şi pe studenții care nu sunt la fel de deştepți ca şi ei?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Grupui si grupuri de oameni. La mine in grupa exista grupuri de studenti normali, si grupuri de studenti normali care isi dau aere de vedete si se cred importanti si superiori celorlalti.

| AndreiWeisz a răspuns:

La mine marea parte ne consideram egali, indiferent de note. (medicina)

| ChiarEu2 a răspuns:

Depinde mult de colectivul grupei/seriei. În general nu se fac prea mari deosebiri dintre cei mai slabi și cei bine pregătiți, adică toți se consideră egali, cel puțin așa este la mine în grupă.

Răspuns utilizator avertizat