| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, la facultate studentii au propria clasa ca la liceu?

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde de domeniul facultatii.In mod normal te vei plimba cel putin 30% din cursuri, deci ai grija sa te imprietenesti cu cativa colegi de grupa si sa va anuntati reciproc, ca poate fi nasol daca intarzii si mai afli ca inclusiv sala e gresita.laughing Daca stii sa citesti orarul in mod corect, vei supravietui.Succes.

| Catrice a răspuns:

Roagă-te sa nu ai sala la un curs în alta clădire

| SacuiuRobert926 explică (pentru Catrice):

Daca este sala in care imi place mult, cu scaune smechere, decat la mine la facultate, acolo prefer sa fac

| Catrice a răspuns (pentru SacuiuRobert926):

Stai chill ca nu tu alegi in ce sala faci, fiecare curs e în alta sala prestabilita

| Holiday a răspuns:

Nici la liceu nu stai in clasa ta. Cam trei sferturi dintre ore le faci in laboratoare, sau cabinete.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,e un haos, trebuie sa te muti in diferite camere, așa că pregătește-te să întârziirolling on the floor

| ReddY25 a răspuns:

Nu,sunt zeci de săli

| Furnicuta000 a răspuns:

O sa ai aceeasi colegi (vreo 30) dar o sa faci ore cateodata cu ei cateodata cu toata seria de 100 sau 200 de persoane in amfiteatru (o sala foarte mare) deci nu o sa fie aceeasi sala mereu, o sa va tot mutati la fiecare curs

| gigite a răspuns:

Nu! fiecare disciplina se desfasoara in sali/clase sau amfiteatru diferite.