| Kinezuul a întrebat:

Lucrul pe care nu-l inteleg eu este ca am potential dar nu-l exploatez asa cum trebuie in a cucerii a fata.Am avut relatii dar momentan nici nu stiu in ce fata sa mai cred ca sunt din ce in ce mai putine in care sa ai incredere.Eu sunt genul de baiat care imi place sa ma implic intr-o relatie stabile serioasa nu aventuri.De ce spun ca am potential? Ca daca nu as avea la ce s-ar mai feri prietenii de mine sa imi spuna cu cine sta si sa nu mi-o prezinte. Adevarul este ca nu arat rau

2 răspunsuri:
| ParisulTau a răspuns:

Stai linistit! Fata pe care ti-o doresti asa mult o sa-ti apara atunci cand te astepti cel mai putin. Acum depinde si tu ce gen de fete cauti si care iti plac. Intai analizeaza si dupa sari in cucerirewinking Bafta!

| poftabuna a răspuns:

Ia-ti o amnezica, nai traba cu ea face ce vrei tu nu comenteaza nu vrea nimic cred ca poti avea incredere deplina an ea!