| Liviu321 a întrebat:

Recent mi-am dat seama cat de mult imi place de o fata, fosta colega de liceu. Desi n- am mai vazut-o de cativa ani mereu cand vad o poza cu ea pe Facebook simt cum ma rascoleste. Noi in liceu am fost mai mult amici. Doar ce ne aruncam un"buna" si cam atat. Rar am vorbit unul cu celalalt. Si atunci o placeam doar ca datorita timiditatii, n-am avut curaj sa vorbesc cu ea, la fel si acum. Efectiv nu stiu ce sa-i spun. Cum o sa priveasca lucrurile daca o bag in seama dupa 2 ani. Ea nu e ca majoritatea fetelor din ziua de azi. Nu o poti cuceri cu bani, cadouri scumpe sau mai stiu eu ce. E foarte cuminte, chiar cred ca e virgina desi are 19 ani. Deci clar o apreciez si mai mult. Vreau sa stiu cum o pot cucerii, ce sa-i spun, cum sa o invit in oras, lucruri de genul asta. Pana acum nu am avut nicio relatie cu adevarat serioasa deci nu prea stiu cum e cu o relatie. Si asta din cauza faptului ca nici bine nu arat si nici prea multi bani n-am. Va multumesc pentru orice sfat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Caut-o pe FB si invita la o cafea, asa de dragul anilor de la liceu...ori afla-i numarul de telefon si sun-o, invit-o la cafea sau la plimbare prin parc.