| zanutzadulke a întrebat:

Cum pot cucerii un baiat caruia nu ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| faranume a răspuns:

Deci esti sigura ca nu teplace?thinking L-ai intrebat?thinking
Daca e asa ...si esti foarte sigura ca nu te place...sau ca place pe altcineva las-o baltawinking
@Legiuitoarea are dreptatewinking

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pai daca nu ii place de tine nu ai cum.Nu poti forta pe nimeni sa te iubeasca.

| ButterFly_8644 a răspuns:

De ce vrei sa-ti complici viata? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dragoste cu sila nu se poate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce el neaparat, nu mai sint baieti in zona? Il bagi in portbagaj si-i zici ca nu iese de acolo pina nu te iubeste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te adanc in ochii lui vorbestei sincer si spune-i tot cea ce simti u pentru el. incearce si vezi daca da rezultate.era sa uit...incearca sa l sruti atunci cand va luati la revedere sau cand crezi ca ar fi momentul portivit! sper ca sfatul meu sa ajute toate fetele disperate dupa un baiat dragut! pup