| fatasexybomba a întrebat:

Cum pot cucerii un baiat, daca lui ii place de o alta fata?

7 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Salut.
Ar fi mai bine sa nu te bagi!
Atata timp cat in inima lui se afla altcineva, mai bine l-ai uita!
Sunt multi baieti in lumea asta, nu ai nimic de pierdut.
Monica.

| ClaraZ a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate happy

| andrei a răspuns:

Mai bine cauta pe altcinevawinking

Raspunsul lui Nu ii bun:p

| Nu a răspuns:

Ai rabdare sa fie liber, tie ti-ar conveni daca s-ar da alta fata la iubitul tau? Nu cred.

| AlexDK a răspuns:

Vb cu el.incearca sa ii arati ca il placi.acordai putin timp. fal sa te invite pe afara sa stati de vb si ii explici ca ti la el si restulhappy

| Mia a răspuns:

Poi nu esti tu fata sexy bomba? Pune-ti farmecele in aplicare...Glumesc happy eu zic sa nu te bagi in relatia lui daca e luat...Asteapta sa se elibereze locul "din inima lui"winking

| ionutz93 a răspuns:

Nu trebu tu sal cuceresti ci el sa te cucereascabig grin