| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

M-a intrebat un coleg de care imi place daca vreau sa fim impreuna, nu stiu ce sa i zic. Da imi place dar e o distanta. Eu stau la sat iar el la oras, la oras am bunici si ma duc cateodata daca ma lasa tatastraight face iar eu doar in primavara ma mut la oras din nou...Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca stateai in Honolulu...
Pai ce distanta este intre voi, este atat in stare sa va desparteasca?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Accepta-l doar ca amic, pana la primavara iti vei da seama de caracterul luiwinking

| piticelm a răspuns:

Tu iti faci griji de distanta dintre un sat si un oras? mai sunteti si colegi... distanta dintre mine si baiatul cu care sunt este de 2000 de km happy si nu ma mai plang.

| JoshuaNNN a răspuns:

Pai daca "e coleg" inseamna ca va vedeti zi de zi, deci distanta numai este o asa mare problema, aici depinde de cat de mult va cunoasteti, daca ai incredere in el ca este "cuminte" cat timp tu esti la tara.
Ai doua solutii: refuzi sau continuati sa va vedeti la scoala pana primavara cand te muti la oras.

| Hellp a răspuns:

Ori aştepţi până la primăvară, ori îi explici băiatului chestia şi rezolvaţi împreună. Poate ţine şi la distanţă

| Anita24Bonita a răspuns:

Fa ce iti spune inimioara, timpu decide daca e bine sau nu

| MrCrazy99 a răspuns:

Daca il placi si el te place de ce sa astepti? O relatie tine si la distanta + ca spui ca primavara te muti, nu e mult.