| Gunner115 a întrebat:

Hei TPU, in primavara am intrebat o fata daca ma place, a spus ca nu va repeta aceeasi greseala pe care a facut-o( adica a fost impreuna cu un coleg), si acum as vrea sa o intreb inca o data si nu stiu cum si unde, cum stiu daca ma place?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Afla ce parere are despre tine, daca te vede mai mult decat un bun amic!

| Cosmotel a răspuns:

Degeaba daca ea nu vrea se implice cu un coleg. Totusi ma gandesc ca daca chiar i-ar placea de tine, nu ar mai folosi scuza asta.

| oty2001 a răspuns:

Stai cu ea mai mult timp, vorbiti si ea te va placea sau intreab-o dar din ce ai scris cred ca n-o sa-ti zica. dar poti ruga o alta fata sau un coleg s-o intrebe pentru tine.(de preferat o fata). oricum lacu-i plin de pesti.

| oty2001 a răspuns:

Incearca totusi sa nu o stresezi.

| Gunner115 explică (pentru oty2001):

Adica?

| oty2001 a răspuns (pentru Gunner115):

Lacu-i plin de pesti=nu cred ca-i singura fata din lume

| silviuGL a răspuns:

Salut, daca era sa te placa te accepta din prima, nu era nevoita gasesc nici un pretex ca cel de genu ("nu voi repeta greseala"). Sfatul meu este sa o lasi in pace nu alerga dupa ia fete sunt destule si n-are rost sa te "degradezi" pentru una.

| Gunner115 explică (pentru silviuGL):

Dar cel cu care a stat ea, nu o iubea, statea cu ea doar ca sa ii faca in ciuda la un prieten si poate aceasta a fost greseala

| Gunner115 explică:

Dar tipul cu care a stat ea, nu o iubea, statea cu ea doar ca sa il faca gelos pe un prieten.