| eusidestinul324 a întrebat:

Ma aflu intr-o dilema. Cumnata mea de 22 de ani (eu am 18) ma tot uimeste. De 2 ani si jumatate de cand este casatorita cu fratele meu (28 ani) se tot cearta, nu se inteleg, iar fratele meu o bruscheaza, nu se comporta deloc cum ar trebui cu ea. Iar ea a dezvoltat o oarecare ura fata de el. Tot spune mai in gluma mai in serios, ca eu sunt cel mai frumos dintre toti frati mei, ca sunt altfel, ca sunt special. Ii tot este rusine de mine, ma priveste intr-un fel aparte. De curand eram la toaleta si mi-a vazut penisul, eu nu am observat, deoarece eram cu capul in jos, iar dupa ce i-am vazut picioarele am dat sa ma imbrac. In acel moment mi-a spus pe nume si sa stau acolo si a plecat. In tot timpul asta ea ramansese holbata la penisul meu, iar astazi mi-a spus ca sunt mare, ca nu mai sunt mic, pe un ton destul de incitant si razand. oare ce sa fie?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Oare de ce? De ce pui intrebari la care ai raspunsul in ele?

Astfel de tipe nu merita prea multe. Dar gandeste-te si strategic, ''ii iau capu' lu asta mic si bag raca intre ei doi si gata razbunarea". Femeile au multe in cap si in majoritatea cazurilor nu sunt lucruri "curate".

Eu iti zic sa fii indiferent la toate prostiile astea din partea ei, sa vezi cat o duce asa.

| iDavidS a răspuns (pentru GoldenZenith):

In fraza ''Femeile au multe in cap'' intrebarea mea este Care cap laughing)

| GoldenZenith a răspuns (pentru iDavidS):

Heiii laughing sa nu facem confuzii d-astea. In minte, poftim. Mai bine?

12 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Mai bine intreaba de ce.Probabil ca vrea sa se razbune pe fratele tau si foloseste,, unealta,, care-i e cel mai aproape.Adica pe tine.Considera ca nu s-a intamplat nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Nu face vreo prostie sa te dai la ea sau sa-i faci jocul. Poate baga dusmanie intre tine si fratele tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca ai 18 ani dupa comportamnetul pe care-l afisezi!
La 18 ani nu mai faci pipi cu usa deschisa, asta este clar!
Iar ce a spus cumnata ta, poate fii din compasiune/mila pentru tine.

| eusidestinul324 explică (pentru Violleta2022):

Va multumesc frumos si dumneavoastra pentru raspuns!

| Felys a răspuns:

Fa-te ca nu observi, evita sa intrii in jocul ei, nu e firesc sa existe astfel de situatii in nici o familie, cauta-ti prietena si nu te mai gandii la cumnata in acest mod

| NotMyFault a răspuns:

Uite, te-o fi vazut pe tine ala mai mic, mai naiv, iar cum nu se intelege cu frate'tu posibil sa caute "consolare" in brațele tale, să-si regleze socoteala. Un sfat prietenesc. Nu ii accepta avansurile. Nu cred ca vrei sa îți strici relația cu frate'tu din cauza ei.

| KenNine a răspuns:

Chiar cateodata femeile pot deveni din cele mai blande fiinte in cele mai diabolice cand ii se pune pata pe ceva.Astfel te sfatuiesc sa nu cazi in plasa, o sa regreti!

| eusidestinul324 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, chiar si pentru cel al lui BuzoianuNicu. Datorita lui voi sti ce nu trebuie sa fac! happy

| BuzoianuNicu a răspuns:

Se poata sa tina la tine
Poate ii place de tine.Eu zic sa actionezi tu primul si sa vorbesti cu ea sa vezi ce se intampla.Nu trebuie sa stai ascuns in situatii de genu

| GoldenZenith a răspuns (pentru BuzoianuNicu):

Cum sa zici asa ceva?

Sa nu faca niciodata greseala sa-si dea fratele pe o "caprioara" inutila, probabil putin nebuna si obsedata sexual.

Ce, nu mai gaseste fete? Ba da.

Intrebarea e: fratele daca il pierde din cauza ei, cum il mai recupereaza?