| claudia_5508 a întrebat:

Ma iubeste si nu prea...Ba imi lasa senzatia ca ii pasa de mine, ba ma lasa cu ochii in soare! evident ca tine la mine da cat si in ce fel? domane dragostea asta...sad

Răspuns Câştigător
| oracoluldindelphi a răspuns:

E timpul sa aveti o discutie serioasa, oricat ai amana momentul, trebuie sa o faci si pe asta!
http://oracolul.net

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce-i asta, ghici ghicitoare ce-i? Nu exista te iubeste si nu prea. Ori te iubeste, ori nu.
Daca-ti da impresia ca te lasa cu ochii-n soare, atunci lasa-l. Dragostea cu forta nu se poate, oricat ai incerca.

| Elena1234456 a răspuns:

Genul tipic de baiat nehotarat.Eu zic sa il intrebi direct ce vrea de la tine.

| claudia_5508 explică:

Ma iubeste si nu prea...era un fel de a spune margo.am si explicat in continuare ca uneori imi lasa impresia ca ii pasa iar alteori e indiferent.stiu ce inseamna dragostea adevarata am cunoscut`o.ms de raspuns :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti hotarata, intreaba-l! cea mai buna posibilitate!:-)pop!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cunosc dar iti scriu aceste randuri, arata-i ca tie nu-ti pasa de iel si ca iel gasesti ori unde, si atungi atungi sghimbarea lui te va uimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cunosc, dar din ce spui tu cred ca nu comunicati suficient si mai cred ca numai tu il iubesti pentru ca iti faci griji si nu te mai amagi singura (evident ca tine la mine)pentru ca e evident ca se joaca cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[oh go on]. Eu cred ca ar trebui sa comnucati mai mult, poate lamuriti si voi putin 'iubirea' asta sau pur si simplu sa-l uiti.happy. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia povestea ta imi pare cunoscuta, de tinut la tine, tine, de placut, te place pentru ca nu ar sta cu tine. zic eu, in schimb daca te iubeste nu-ti pot spune si nimeni nu ti-o poate spune pentru ca iubirea e ceva ce simti, el este cel care trebuie sa-ti arate iar daca nu a facut-o inca inseamna ca nu a avut destul timp, nu stiu de cat timp esti cu el...si eu am avut aceleasi intrebari la inceputul relatziei mele pe parcurs am aflat ca el ma placea foarte mult apoi cu timpu "m-a descoperit"sau m-a cunoscut mai bine sa zic asa, si a inceput sa ma iubeasca. iubirea vine cu timpu daca bineinteles esti tu cea pe care o cauta el iar de asta iti poti da seama doar daca esti de ceva timp cu el si nu ma refer la cateva saptamani.Sa nu uiti ca baietii se indragostesc mai greu si o arata de abia atunci cand sunt siguri ca li se impartaseste sentimentu pentru ca isi fac griji sa nu le fie patat orgoliul! nu stiu in ce masura te v-a ajuta ceea ce-am scris dar eu iti doresc multa iubire si intelegerewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia am trecut prin asta si stiu cum e, dar totusi mai bine lasa-l ca nu se meritahappy