| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa cred despre un baiat care imi lasa impresia ca ii place de mine dar apoi ma lasa cu ochii in soare?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Neserios, ce alta impresie sa-ti faci? Sau, exista varianta ca ii prea rusinos, ca-i lipseste curajul sa-ti zica ca-i place de tine, si cand o plecat cu coada intre picioare tu ai avut impresia doar ca-ti da cu tifla? thinking

| Derye a răspuns:

Poate ai inteles tu gresit. Nu stii sigur ca te'a lasat cu ochii in soare.

| Făgăraş a răspuns:

Probabil vrea sa iti vada reactia! trebuie sa vezi sigur daca chiar ii place de tine sau e misto! daca ii place sigurpoti trece la actiune si tu!

| mafiot a răspuns:

Da acu depinde ce e intre voi daca sunte ti prieteni sau ati avut vreun contact de orice tip, daca e asa si te evita inseamna ca tipu e mort dupa tine, nu face tu primul pas dar lasa i ceva loc sa incerce poate e temator.