| ionela_8148 a întrebat:

Ma-m certat cu prietena mea deoarece ea m-a pus sa aleg intrea ea si 3 colege dea le mele eu am zis ca nu vreaus a fac nici o alegere si ma mai intrebat daca sintem prietene eu am zis nu credeti ca am procedat corect?

4 răspunsuri:
| aliyna a răspuns:

Un prieten adevarat nu-ti va cere niciodata sa faci o asemenea alegere.Cred ca ai procedat corect, odata ce ti-a cerut sa renunti la alte persoane pentru ea.

| カルメン a răspuns:

Daca iti era cu adevarat prietena nu te punea sa alegi intre ea sh colegele tale, putea sa iti rescpecte alegerea. daca avea incredere in relatia voastra de prietenie nu facea acest gest.este posesiva si cred ca ar fi mai bine sa treci peste acesta fazahappy

| max_4494 a răspuns:

Este un gest urat sa ceri cuiva sa faca astfel de alegeri.Suna a egoism. Un prieten adevarat nu te pune sa faci asemenea lucruri ci te lasa sa cerni singur relatiile.

| midnight a răspuns:

Depinde cat de buna erai prietena cu ea. in orice caz nu trebuie sa ai remuscari