| gabiion a întrebat:

Ma-m indragostit de o fata si nu stiu cum sa o cuceresc si i-am trimis pe facebook cat de mult o iubesc dar nu stiu cum sa o cuceresc ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| firefox6 a răspuns:

Nu fi prea insistent. eu am fost prea insistenta cu sergiu iar el acum ma uraste :-( si am doar 12. :-(

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cucerești virtual?
Scoate fata pe 8 martie în oraș, arată-i cât ești de manierat.
Succes!
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Ceea ce simti tu este atractie, inca nu s-a ajuns la adevaratul cuvant iubire!
Poate ai speriat-o spunandu-i direct ca o iubesti! nu mai ai nimic de facut doar sa astepti, ti-ai exprimat cuvintele acum las-o pe ea sa decida ce ii mai bine pentru ea!
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Cetateanulturmentat a răspuns:

Tu cati ani ai, si ea cati ani are? E mai simplu. Te rog sa explici mai detaliat ce ai facut pe facebook.

| gabiion explică (pentru Cetateanulturmentat):

Eu am 12 si ea tot 12 dar eu sunt a 5a si ea a6a si i-am scris pe facebook tot ce simt pentru ea i-am dat si un martisor de 1 martie

| gabiion explică (pentru Cetateanulturmentat):

Eu am 12 si ea are 12 dar ea este clasa a6A si eu a5a si pe facebook i-am scris tot ce simt pentru ea

| firefox6 a răspuns:

Merci de fundita!

| PufoshenienexT a răspuns:

Pregatestei cele mai frumoase flori si un inel si va fi a ta scump da vrei sa o castigi nu?

| gabiion explică:

Eu am 12 ani si ea are tot 12 dar ea este a 6 a si eu a5a ce trebuie sa fac?