| melanyutza_6335 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat care nu stie ca mie imi place de el? Il iubesc si vreau sa-l cuceresc cumva. ajutati-ma

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Primul pas e sa ii impartasesti ceea ce simti si restul va decurge de la sine. o sa vezi cum reactioneaza. spune-i asta fata in fata de preferat!

| lolly a răspuns:

Nu stii ce e iubirea, toti spuneti ca il iubiti si majoritatea nu sunteti intr-o relatie.Sunteti doar atrasi fizic si punct. Urasc cand cineva nu pretuieste acest cuvantangry

| SexyCioco a răspuns:

Ahhhh! buna intrebare da puteai sa cauti pe net da daca tot sunt pe aici si am dispozitie incepem cu

-Limbajul corpului smug
-Si limbajul tau fata de cum vb cu el
-Hainele pe care le porti in monetu ala

Asa ca spor la gandit daca vrei sa il cucersti daca nu ai experienta e mai greu big grin

Si cel mai usorwinkingii spui si vezi ce poti face in cazu asta laughing

| Puffy1721 a răspuns:

Pune o persoana de incredere sa il intrebe daca ii se pare ca esti draguta, daca ii place de tine, daca ai avea vreo sansa cu el.Si incearca sa iesi in evindenta.Imbraca-te atragator! Baga-l in seama pe mess, la scoala (daca sunteti in aceeasi scoala), Stai uneori cu baietii si daca te place o sa te doreasca mai mult... sper ca te-am ajutat! Funda?batting eyelashes