| victor_2636 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine ce asi putea vorbi cu o fata cu care vorbesc pe messenger vorbesc cu ea de cateva zile da nu stiu ce sa mai vorbesc cu ea spuneti-mi si mie niste subiecte sau despre ce pot vorbi cu fata. am vorbit cu fata de hoby de relati de familie mersi de raspunsuri dau fundati

Răspuns Câştigător
| Tonny_7334 a răspuns:

Te interesezi de ce ii place, incepi sa vorbesti cu ea despre lucrurile care ii plac, si sa vezi cum nu o sa te plictisesti. Sa mai joci un pool cu ea, un remy tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti despre ce-ti trece prin cap la ora cand scrii pe mess daca programezi totul dinainte o sa iasa o aiureala.
Ia uite aici ai stiut sa scrii nu gluma, nu ai scris o simpla propozitie, asa fa si pe mess, dezvolti totul pe loc de la o singura idee.