| Lewandowski a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata. Nu o cunoasteam, nici ea pe mine, iar ieri am facut cunostinta si si am vorbit cu ea pe facebook. Ne-am cunoscut putin mai bine, iar acum nu prea mai stiu ce sa vorbesc cu ea. Peste cateva zile, o saptamana, as vrea sa o invit la un suc. Imi puteti spune ce as putea vorbi cu ea acolo sau cum trebuie sa procedez dupa ce o invit. Nu vreau sa par plictisitor sau sa spun lucruri neinteresante. Puteti detalia putin, va rog? Sper ca n-am prea multe pretentii. happy Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Depinde cati ani ai.
Daca esti inca la scoala atunci invit-o la un suc/o prajitura ce vrei *nu la cinema caci acolo nu o sa puteti discuta pentru a va cunoaste mai bine*
Cat despre subiecte...
Puteti vorbi despre scoala, vacante si diverse pasiuni *muzica, filme, carti, sporturi* Poate gasiti ceva ce aveti in comun. Daca gasesti ceva de genul atunci o sa aveti destule lucruri de vorbit.
Daca nu ai idei atunci intreba cate ceva despre ea dar nu lucruri ciudate.
Gen daca mai are frati/surori *cum sunt ei*, relatia ei cu parintii s.a.m.d.
Ai de unde alege doar ca lucrurile de genul iti vin mai mult pe moment.

Daca nu esti la scoala atunci Syden are dreptate, o sa pari din start plictisitor daca o scoti la un suc.

Puteti merge intr-un club sau intr-un loc mai de fite.
In niciun caz la un film. Nu se face asa ceva la primele intalniri caci nu puteti sa vorbiti si nici macar nu stiti ce preferinte are celalalt.

Succes!

| Lewandowski explică (pentru RainmakerX):

Da, pai in niciun caz nu ma gandeam la un film! Am 17 ani. Multumesc pentru raspuns!

| RainmakerX a răspuns (pentru Lewandowski):

Cu placere! O seara placuta in continuare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din start o să pari plictisitor și neinteresant dacă o scoți la un suc.

| Dana255926 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mare dreptate laughing)

| Lewandowski explică (pentru anonim_4396):

Atunci spune-mi tu alte idei. big grin

| Lewandowski explică (pentru Dana255926):

Atunci spune-ti voi ceva idei.

| Lewandowski explică (pentru Lewandowski):

Spuneti*