| nena78 a întrebat:

Ma simt singura ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Nu esti singura ne ai p noi...care suntem dispusi sa iti raspundem la intrebari sh sa t ajutam sh asteptam sa ne dai sh u sfaturi...iesi afara din casa...plimbate...gandeste pozitiv... bucurate d viata...zambestehappy...incearca sa iti faci prieteni o idee ar fi sh un animalut d casa... ocupati timpul cu ceva distractiv si folositor

33 răspunsuri:
| Purple_4057 a răspuns:

Toti mai avem perioade naspa.toti ne mai simtim singuri.stiu cum e! Dar o sa treaca, cu timpul...nu sta in casa,iesi in oras,cauta-ti prietene, vorbeste cu ele, fi deschisa.nu sta prea mult in casa! O sa iti treaca cu timpul!>big grin

| ad* a răspuns:

Hmm.prieteni nu exista!happy

| andrey21 a răspuns:

Intra pe id yo_yonik_2006 si vom ede impreuna ce se poate face >big grin

| Marina_Erika_1983 a răspuns:

Ceau