| CreepyCrow a întrebat:

Mai lume maisad... nu pot sa nu ma mai gandesc la cinevacrying... cel mai bine ar fi sa nu ma mai gandesc deloc dar pur si simplu nu pot crying va roooog din suflet ajutorcrying(
nu mai pot, daca ma mai gandesc mult la el, e din ce in ce mai rausad...va rog din sufletul meu, ajutati-o pe kiss099sad

1 răspuns:
| xCherri a răspuns:

De ce e din ce in ce mai rau?
Incearca sa te uiti la televizor (eu asa fac cand sunt incarcata de gandurirolling on the floor )
Daca e vorba despre un baiat. oothinking Uita-l, spune-ti in gand, ca poti trai fara un baiat.