| bebe_1671 a întrebat:

Mai sunt cateva zile si vine ziua lu' tatiii:X. problema e ca nu stiu ce cadou sa ii cumpar... Dati-mi niste idei plsss:X

Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

Sunt multe:
-camasa
-sampanie
-cea mai scumpa si de elita cafea
-o diploma cu cel mai bun tata
-o caseta nivea(cu spray sampon.sau ce continelaughing)
-un parfum extravagantlove struck
-daca ii plac dulciurile, poti sa-i cumperi cutie cu bomboane de calitate
-un inger de bibelou(sau orice alt bibelou)
-un portret facut de tine, daca te pricepi la desen
-un portofel din piele
-o cravata(te orientezi dupa cum se imbracahappy )
Pupicikiss si la multi ani! sa-ti traiasca!

3 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Poti sa ii dai
-o camsa, te duci ii iei masurile de la alta camasa de-a lui si ii cumperi una la fel.
-un trening.
-un tricou
-ceva monumental, artezian...(o inima sau ceva cu magnet si pe aia cu magnet sa scrie "cel mai bun tata", sau ceva de genu.

Sper ca ti-am fost de folof(ai putea sa dai si tu funde!) ehhhh am glm! :*

| MeGhosta a răspuns:

1.sampanie
2.tricou sau camasa
3. ceas
4.parfum
5. o poza cu tine si cu el in rama
6. ceva din suflet love struck

| maya1311 a răspuns:

Pai sunt multe lucruri; exista cani cu `pentru cel mai bun tata`, diplome o sampanie,