| anonim_4396 a întrebat:

Maine este ziua indagostitilor si eu as vrea sa ma impac cu prietenul meu. Nu am mai vorbit de vreo saptamana. Ce credeti ca ar trebui sa fac sa ne impacam?

4 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

Eh, da, daca v-ati despartit era un motiv mai serios decat un pup silit de Valentine's Day.De unde disperarea asta de a fii cu cineva(nepotrivit) pe 14 fb?

| Deea a răspuns:

Ziua indragostitilor a fost ieriwinkingtongue

| LinNaA a răspuns:

Du-te la el si vb cu el zii ca iti pare rau de cele intimplate si totu o sa fie bine crede-ma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A trecut si ziua asta, dar cand iubesti, nu iubesti numai de sfantul Valentin sau de Dragobete, iubesti mereu, cel intai trebuie sa iti ceri iertare si sa-l convingi ca iti pare rau ca sunteti certati, ca vrei sa o luati de la capat, daca a fost ceva intre voi cu adevarat vei reusi! Succes!