| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!:*
M-am despartit de prietenul meu apoi el a stat cu verisoara mea. Dupa ce s-au despartit mi-a spus ca vrea sa ne impacam?
Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa ma impac sau nu cu el?
Mi-ar fi de mare folos raspunsurile voastre:*

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand ti-am citit intrebarea mi-a venit sa te intreb daca ai multe verisoare.
Lasand gluma la o parte,daca nu te-a pretuit o data, nu te va pretui nici a doua oara!
Poate ca relatia cu verisoara ta sa-l fi facut sa inteleaga valoarea ta, dar eu mi-as cauta pe altcineva, nu i-as da o a doua sansa.
Nu e un inel de la bunica sa-l pastrezi in familie, e doar un baiat grabit si nehotarat.
http://www.youtube.com/watch?v=rzcpKLm3K9k

| mona a răspuns:

Nu merita sa te impaci cu el, se joaca cu sentimentele tale

| BonneLess a răspuns:

Sa nu te impaci cu el.

| Azµre a răspuns:

Să îți vezi de viață înainte!

| Cristiann25 a răspuns:

Clar ca nu! El isi bate joc.Ba cu tine..ba cu verisoara ta.Cand o sa va certati ce face o sa ii spuna ca o vrea pe ea inapoi? Mai bine sa nu te certi cu verisoara ta pentru un baiat si sa il lasati amandoua in pace! Cand alergi dupa 2 iepuri nu prinzi nici unu! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tanarul este imatur(imatur-ptru ca, ca nu asa se fac treburile), a vrut sa-ti arate ce pierzi si s-a "razbunat". vazand el ca nu merge treaba s-a intors la tine. daca ai vrei sa fiti impreuna, invata-l sa comunice. zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu merită să te împaci cu el, vezi-ţi de viaţa ta, lasă-l!
Te pup!

| Alexaaxc a răspuns:

Tu stii ce a fost intre tine si fostul tau prieten dar faptul ca a facut rocada intre tine si verisoara ta ar trebui sa iti dea degandit. Crezi ca a facut-o pentru a te face geloasa sau pentru ca el sare din floare in floare? Il poti intreba si vei vedea cat de sincer e cu tine. Orice ai alege sa faci, succes!

| vivigreen a răspuns:

Nu cred ca merita, poate e genul de persoana care vrea obligatoriu prietena si nu poate sta singur, iar tu ar trebui sa fi mai dura si sa te impui. adica nu trebuie sa fi jucata in picioare de orice tip care hopa vrea sa fie cu tine. dar nu vreau sa judec persoana deoarece poate fi inversul descrierii mele astfel ca ar merita o sansa, acum tu stii:* sper sa alegi corect

| ThisGirlHere a răspuns:

Dupa cum pare, el te foloseste ca pe o rezerva. Daca inca mai tii la ea, s-ar putea sa te doara. Totusi, spre binele tau, ar trebui sa ramaneti doar prieteni, nimic mai mai mult. Poza asta ti-ar putea fi de folos: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/......536_n.jpg. Succes! happy

| Purelife a răspuns:

Daca ma va ajuta in luarea acestei decizii, da!laughing