| Andreea_Oana_1991 a întrebat:

Matusa mea a născut, și as vrea sa îi dedic o melodie, dar nu știu care...a născut o fetiță.
Sauuu cine mă poate ajuta sa îi scriu eu o poezie sau câteva versuri. Dau coroana!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=q8MwYXV63qg
Cum faci cu coroana? E de aur? Vezi ca aici se da funda nu coroana.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa-i duci un buchet de flori la spital sau acasa!
Melodia nu are nici o valoarea daca nu este cantata de tine, din suflet!
cat despre versuri, acelasi lucru, nimeni nu-ti poate compune ceva atata vreme cat nu cunostem persoana respeciva si nu avem nici un sentiment pentru ea. totusi, nu se cade sa-i faci tu dedicaiii muzicale sau poezii de dragoste, astea i le face barbate-su, care-i indragostit de ea, tie iti este doar matusa, deci, un buchet mare si frumos de flori este, mai nimerit din partea ta!

PS cat priveste coroana, ai grija, ca aia se ofera doar mortilor.