| AlexBoss1996 a întrebat:

Salut..Am o prietena din america si de 6 ani nu a mai venit in Romania, imediat vine un chef, dar peste cateva zile va pleca si as vrea sa-i spun ceva frumos dar nu stiu cesad si o melodie sa i-o dedic cine ma poate ajuta funda

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Pai nu ar fi frumos, corect sa ii spui ceea ce simti tu?
Cat despre melodie toti avem gusturi diferite, deci mai gandeste-te.

Bafta!

1 răspuns:
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Ii poti face tu ceva ca sa aiba ca amintire de la tine....sau o poza cu voi 2.Sau mai bine spune-i ce simti!