| iloveSelena a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? nu stiu cum sa pun o melodie cu versuri pe youtube.cine ma poate ajuta? vreau sa dedic o melodie unei persoane si vreau sa o pun pe youtube.ma ajuta cineva please?

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Intri pe youtube si pui o melodie sa cante, si sus pe undeva mai in dreapta trebuie sa scrie ceva de genul incarca video, nu stiu la tine dar la mine scrie ''carica video'', dai acolo. dar iti trebuie cont, dk nu ai cand o sa dai acolo iti cere sa faci cont.baftawinking