| Eu18 a întrebat:

Merg la sala si la fitness vin cateva fete care imi plac. Eu sunt putin mai timid si nu stiu ce as putea zicesad

3 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

'iesim la o shaorma?'

| Angel977 a răspuns:

Pentru toate sau aproape toate problemele legate de seductie eu tit recomand site-ul:artaseductiei.ro

| Andrew28_3552 a răspuns:

E chiar atat in ziua de astazi sa spui buna...sunt(cum te cheama),te'am mai zarit pe aici, si mi-am zis sa vorbesc cu tine
Mare greutate maaa! Cu timiditatea nu prea rezolvi nimic, ti'o spun din proprie experienta big grin