| Nicol3taaa a întrebat:

Mia imi place de un baiat din clasa, am fost cu el mai de mult, mi inca imi mai place de el, nu stiu daca lui ii mai place, ce sa fac in legatura cu el, eu vreau sa mai fiu cu el, cum sa reactionez? dau funda

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
In astfel de situatii sfatul meu este sa fii calma, sa ai rabdare si sa-l lasi pe el sa faca primul pas, nu te avanta prea tare si nu-ti crea prea multe iluzii, fii rationala. Comporta-te normal, fii tu insati si studiaza-i bine comportamentul baiatului, vezi daca mai corespunde inca a ceea ce iti doresti tu. Incearca sa ai o reactie cat mai nornmala cu el.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca si lui ii place de tine stai linistita ca va face el primul pas

| opierdevara a răspuns:

Acum cat timp ati fost impreuna? si cum s-a terminat totul? conteaza si asta, pentru ca depinde de asta cum ai putea sa reactionezi acum

| MEIALI a răspuns:

Sa te faci cat mai placuta cand esti in aria lui

Răspuns utilizator avertizat