| irinabieber a întrebat:

BUNA TPU! Am si eu o intrebare.Sunt in clasa a Va si imi place fff mult un baiat.De unde stiu daca si el ma place? Cum sa reactionez in asa o situatie?

Răspuns Câştigător
| Sweetlovelyangel a răspuns:

De ce nu icerci sa te imprietenesti cu el? Atentie,baietilor nu le place sa fi mereu in limba dupa ei, altfel vei ajunge bataia lor de joc.cel mai bine e sa vorbesti cu el, iar in timp dupa diferite reacti ale lui iti vei da seama singura daca te place.De exemplu,daca cauta compania ta, daca intra in vorba cu tine, daca va simtiti bine impreuna si ti se pare ca ar fi relaxat si deschis in fata ta.Dar eu cred ca tu esti destul de matura pentru a-ti da seama pe parcurs de toate aceste lucruri.Nu uita, sfatul meu este totusi sa il lasi pe el sa faca primul pas daca ar fi sa aveti o relatie.Asa e prietenia la varsta asta.nu sti daca te place sau nu! Bafta!

1 răspuns:
| Bella03 a răspuns:

-Buna.happy

Poti sa il intrebi daca ii place de tine.Lasa rusinea la o parte.hee hee
Sau vezi cum se comporta cu tine.
Daca e altfel cu tine fata de celelalte colege.winking