| anonim_4396 a întrebat:

Nasul meu sta in America, mai exact in Florida, langa Miami beach, faza e ca a venit in romania acu 2 zile si mi-a adus doua bilete de avion dus intors pana acolo si sa ma duc cu tata in vacanta de vara, deci 3 luni dar nu imi vine sa stau asa departe de casa 3 luni, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| tteddy a răspuns:

Pai poti sa-i spui ca nu vrei sa mergi toata vacanta ca o sa-ti fie dor de casa etc...dar eu in locu tau as merge e super acolo am si eu un var care a mers si ar vrea sa se mute acolobig grin...baftawinking

2 răspunsuri:
| Jesye a răspuns:

Sa te duci...o sa fie o super experienta happy (parerea mea)

| DobricaM a răspuns:

Uite poti sa cauti pe asta ca au zboruri ieftine http://www.bileteavion.ro/bilete_avion_ieftine.php
sau mai poti incerca si pe Vola.ro
Bafta!