| passenger a întrebat:

La vara as vrea sa merg in Turcia si sa stau doar o zi ca sa fac doar cumparaturi. Oare pot sa-mi iau bilete de avion cum plecare intr-o zi, si intoarcerea a doua zi? Cam cat ar costa dus-intors?

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Poti, dar mai bine stai macar 2-3 zile. Asa, doar pentru cumparaturi nici n-ai timp sa vezi un intreg bazar...

| Maream a răspuns:

Depinde cu ce companie mergi. De unde esti? (sau cel putin de unde vrei sa iei avionul ) Unde vrei sa ajungi?