| anonim_4396 a întrebat:

Nimeni nu ma intelege...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună. Probabil mamei tale în tinerețe îi s-a întâmplat ceva, legat de un băiat din adolescența ei sau un bărbat, care i-a făcut un oarecare rău. Încearcă să o întrebi mai multe despre tinerețea ei, dacă a avut ceva suferințe ce o afectează în viitor. Eu zic, cu prima ocazie cu care poți, să îl aduci acasă şi să se cunoască mai bine, să vadă că este un băiat aşa cum îl descri tu. Vorbeşte-i şi de această plecare ca fiind benefică şi pentru tine, căci vezi locuri noi. Spune-i că vrei să îți aminteşti de această vară şi bazându-te pe această viitoare călătorie. Dacă el nu e aici, încearcă varianta cu cunoscutul mai bine dintre mama ta şi iubitul tău printr-o convorbire web, în care vei fi şi tu. Îți țin pumnii, şi sper că te-am ajutat.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi de fundă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu te inteleg. Exprima-te naibii despre ce vorbesti! angry

| Resurrection a răspuns:

Eu te inteleg perfect. Si eu trec prin aceeasi problema, dar nu imi pasa de restul big grin

| UzOm a răspuns:

Si sti ce ar fi interesant?
Ca sub masca aia de ingeras sa se ascunda un demon (gen martorii lui Iehova).
Desi mama ta este genul ala de femeie comunista, trebuie sa asculti de ea. Ea incearca cumva sa te tina aproape deoarece stie cat de aeriana esti.
Inteleg ca poate intre voi chiar e dragoste adevarata, totusi daca tipul asta are alt scop. Daca vrea sa te vanda sau sa te duca pe centura. Oricum in ziua de azi nu ai in cine te increde (nici macar in parinti). Oricum mie mi se pare ciudat ca asa dintr-o data sa te cheme la el acolo. Faci cum te taie capul. Daca tu crezi ca tipul chiar e bun atunci n-ai decat sa mergi.

PS: Ai nevoie de acordul unui parinte ca sa pleci din tara, nu de amandoi. Deci pe tatal tau il ai de partea ta.

| StephanieS a răspuns (pentru UzOm):

Am fost in prea multe locuri cu el timp de 2 ani incat sa n-am acum incredere, nici nu ma gandesc la asa ceva.

| StephanieS a răspuns (pentru UzOm):

| Coquinetza a răspuns:

Imediat marim doza la fetita sa vada totul happy happy joy joy...
hai, nasul jos fundul sus pentru injectie.

| cameleonu05 a răspuns:

Cine a inteles femeia? laughing