| nebunielasuperlativ a întrebat:

De ce nu ma intelege nimeni? =(

Răspuns Câştigător
| DoarEuDia a răspuns:

Te inteleg perfect pentru ca exista multe momente cand si eu simt la fel-ca nimeni nu ma intelege, nu ma apreciaza si fiecare este diferit.Este greu sa fii singur,sa nu ai cui i spune ceea ce simti,crede-ma ca va veni un timp cand vei gasi persoana potrivita sa-i spui tot ce simti,icearca sa crezi ca nu etsi singur, sa te refugiezi cate clipe intr-un loc unde nu eranjeaza nimeni si sa vorbesti cu voce tare cu DUMNEZEU, el este mereu cu noi si este singuurul care ne intelege mereu, incearaca sa te descarci, nu inchide in tine.

9 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Probabil pentru ca te exprimi intr-un mod mai criptic

Răspuns utilizator avertizat
| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Nu înţeleg ce vrei să spui...

| nebunielasuperlativ explică (pentru MissDevilish666):

Nici nu o sa intelegi vreodata! oh go on

| siquic a răspuns:

Salut!
Pai daca nu te intelege nimeni inseamna ca esti SPECIAL/SPACIALA happy

TE PUP! papa laughing

| alezzut a răspuns:

Pentru ca este greu sa intelegi pe cineva! Funda?happy

| nebunielasuperlativ explică (pentru alezzut):

Da, inteleg asta! Dar parca sunt singura, nu am pe nimeni care sa ma sfatuiasca atunci cand am nevoie sad