| Iancu_Florentina_1992_dpnG a întrebat:

Niste sugestii de nume de baietei tongue Nu stiu ce sa aleg pentru copilasul meu happy

15 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti sugerez nume de sfinti.

| Trolli a răspuns:

Catalin, Calin, Darius, Luka.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabian,Robert,Razvan,Ionut,Mihai,Andi,Alexandru,Florin,Stefan,Adrian,Cosmin,Catalin,Sorin,Gabriel,Mihnea,Radu,Sebastian,Eduard.Sa-ti traiasca si sarcina usoara :*.

| OnlyTheScript a răspuns:

Mie imi plac numele acestea : Albert, Mario, Arnand, Matei.

| kiduţa18 a răspuns:

Kevin, Antonio, Andrei, Cristian, Ovidiu.

Şi uite un site de pe care îţi poţi alege unul care să-ţi placă: http://www.copilul.ro/nume-baieti/

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... Adam, Adelin, Adrian, Ahmed, Alan, Alberto, Alejandro, Alex, Alonzo, Alvaro, Aman, Amir, Andreas, Andrei, Andy, Anthony, Antonio, Augustin, Benjamin, Brandon, Brad, Byron, Carlos, Casian, Cezar, Camil, Charlie, Damian, Diego, Fabian, Taylor, Theodor.

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Thomas, Adam, Amir, Bogdan, Andrei, Alex, etc.

| TravisForest a răspuns:

Buna. In primul rand sa iti traiasca baietelul si sa fie sanatos. Iti dau cateva nume din care poti sa alegi daca iti place vreunu.

Tyler, Richard, Brian, Dustin, Stephen, Daniel, David, Kenneth, Ryan, Alexander, Nathan, Trevor, Louis, Ian, Raul, Christian, Patrick, Kennedy.
Toate numele sunt frumoase si mai speciale. Inca odata sa-ti traiasca micutul si sa fi fericita alaturi de el!

| xDariuss a răspuns:

Buna! Sa-ti traiasca copilasul si sa fie sanatos!
DARIUS, este un nume foarte frumos. Numele unui mare razboinic persian. Poate ai auzit de Darius I la istorie.
Sa revii cu un raspuns, sa stim si noi ce nume ai ales!
Inca o data, sa traiti fericiti, si tu si copilul tau.

| animatonic a răspuns:

Stefan, Matei, Iustin, Mario, Petrisor...

| qarim a răspuns:

Sa-ti traiasca! orice nume pune-i..numai nu d-alea gen: Super-Mario Batman, Mercedes sau altele d-astea ciudate laughing

| RosalindaSweet a răspuns:

Vlad, Tudor, Sebastian, Andy, Carol...big grin

| Anca1993 a răspuns:

Buna!
Mie imi plac cel mai mult Fabian si Damian.

Sa traiasca copilasul!happy

| CreatsaAnna a răspuns:

Poti alege un nume de sfant depindebig grinavid, Rares Stefan, Mihai, Andrei, Iosif, Iustin, ....acum va fi doar alegerea ta! Succes la gasirea unui nume special...Sa iti treiasca!

| Iancu_Florentina_1992_dpnG explică:

Va multumesc! imi este greu sa ma decid. deoarece as vrea sa se potriveasca si cu Horhogea, numele de familie. eu voiam din totdeauna sa ii pun Sergiu daca am baiat.da nu prea suna bine Horhogea Sergiu! si la Razvan ne-am gandtit putin.da chiar nu putem sa ne decidem.mai este pana vine, dar am vrea sa ii gasim si numele. Chiar nu stim. happy